| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Brother Knight |
| Card Type: | Mortal |
| Cost: | 4 |
Brother Knight
$4.90
Availability: 1 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$4.90
Availability: 1 in stock
| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Brother Knight |
| Card Type: | Mortal |
| Cost: | 4 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.