| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Ordinary |
| Card Name: | Wicker Manikin |
| Card Type: | Automaton |
| Cost: | 1 |
Wicker Manikin
$1.60
Availability: 5 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$1.60
Availability: 5 in stock
| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Ordinary |
| Card Name: | Wicker Manikin |
| Card Type: | Automaton |
| Cost: | 1 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.