| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Magellan Globe |
| Card Type: | Relic |
| Cost: | 2 |
Magellan Globe
$7.50
Availability: 3 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$7.50
Availability: 3 in stock
| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Magellan Globe |
| Card Type: | Relic |
| Cost: | 2 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.