| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Ordinary |
| Card Name: | Grievous Insult |
| Card Type: | Magic |
| Cost: | 2 |
Grievous Insult
Price range: $1.00 through $2.50
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
| Foil | standard, Foil |
Price range: $1.00 through $2.50
| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Ordinary |
| Card Name: | Grievous Insult |
| Card Type: | Magic |
| Cost: | 2 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
| Foil | standard, Foil |
Reviews
There are no reviews yet.