| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Exceptional |
| Card Name: | Coy Nixie |
| Card Type: | Merfolk |
| Cost: | 3 |
Coy Nixie
$1.50
Availability: 2 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$1.50
Availability: 2 in stock
| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Exceptional |
| Card Name: | Coy Nixie |
| Card Type: | Merfolk |
| Cost: | 3 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.