| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Infernal Legion |
| Card Type: | Undead |
| Cost: | 6 |
Infernal Legion
$5.90
Availability: 3 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$5.90
Availability: 3 in stock
| Set Name: | Beta |
| Release Date: | 2023-11-10 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Infernal Legion |
| Card Type: | Undead |
| Cost: | 6 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.