| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Grand Old Boar |
| Card Type: | Beast |
| Cost: | 5 |
Grand Old Boar
Price range: $3.90 through $14.50
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
| Foil | Standard, Foil |
Price range: $3.90 through $14.50
| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Elite |
| Card Name: | Grand Old Boar |
| Card Type: | Beast |
| Cost: | 5 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
| Foil | Standard, Foil |
Reviews
There are no reviews yet.