| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Unique |
| Card Name: | Dame Britomart |
| Card Type: | Mortal |
| Cost: | 5 |
Dame Britomart
$5.50
Availability: 2 in stock
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
$5.50
Availability: 2 in stock
| Set Name: | Arthurian Legends |
| Release Date: | 2024-10-04 |
| Rarity: | Unique |
| Card Name: | Dame Britomart |
| Card Type: | Mortal |
| Cost: | 5 |
| Weight | 0.0017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.3 × 0.03 cm |
Reviews
There are no reviews yet.